Web Merkezibiz, bir aileyiz...
 
id2 nufus
Web Merkezi Nedir?
  Web Merkezi, web tasarım, web yazılım, banner yapımı, hosting ve domain hizmetleri vermekle birlikte web ile alakalı her tür hizmeti veren bir ailedir. Aile fertlerimiz kendi alanlarında uzman, işini zevkle yapan bireylerden oluşmaktadır.
Amacımız; ailemizi daha da büyüterek kaliteden ödün vermeden, güvenilirliğimizi zedelemeden internette sözü geçen bir merkez olmaktır. Aile fertlerimiz kişisel egolarıyla değil, bir aile bireyi mantığıyla çalışmaktadır.
Bunu yaparken; üzerimizde hakkı olanların hakkını gözetip, Türk toplumunun ahlâki değerlerine saygılı, güzel vatanımıza ve asil milletimize faydalı olmaya özen göstereceğiz.
 
Hizmetlerimiz
  Daha öncede belirttiğimiz gibi web üzerine herşey :) Yeni bir web sitesi yaptığımız gibi, mevcut siteniz üzerinde de değişiklik yapmaktayız. Web yazılım dilleriyle interaktif web siteleri yapar, hazır sitelerinize eklemeler, düzenlemeler yaparız. Flash animayonlu web site isteklerinize cevap verirken gözterişli internette gözterişli bir imaj bırakırız. Sorunsuz diyemeyiz ama en azından sorunları minimum olan serverlerimizde hosting hizmeti veririz. Dahası; sitenizi en iyi hale getirmek, internette ulaşmak istediğiniz kitleye sizi ulaştırmak için danışmanlığınızı yapar, size en uygun reklam politikasını belirleriz.
... ve en önemlisi bunları büyük bir zevkle yaparız...
 
Hizmet Ettiklerimiz
 

www.alisverisburda.com - www.kopazar.com - Web yazılım geliştirme işlerini yapıyoruz. İstenen özellikleri siteye ekliyor, siteyi istenildiği gibi düzenliyoruz.
www.gozyasi.com.tr - Sanal web ağının tamamı tarafımızdan yapılmıştır. Anlatmakla bitmez :) Girin, görün...
www.hayatimsanal.com - PhpBB forum ve eklenti uygulamamız.
www.kemalsunal.gen.tr - Kemal Sunal sevenlerine fan kulüp...
www.neremineremi.com - Sohbet, forum ve boş zaman geçirmek için yapılan bir site.
www.sosyalvesiyasal.com - Sosyal ve siyasi konuları paylaşmak için yapılan bir portal çalışması.
www.digupa.com - Web üzerinden satış yapmak için tasarlanmış bir site.
Şimdilik bunlarla idare edin, devamını kısa bir sürede yazacağız...

 
Size de Hizmet Edelim
  Kim olduğumuzu öğrendiniz, hizmetlerimizi biliyorsunuz referanlarımız ortada. Sizinde ihtiyaçlarınız doğrultuunda web işlerinizi zevkle yapmak isteriz :)
İletişim için genel mail ve aynı zamanda msn adresimiz: admin@webmerkezi.org
 
Söz Sizde
  Bize herhangi bir konuda yazmak isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir istek sizde de kendini göstermişse size bir kapı, hemen linkteli formu doldurup bize gönderin. Sizin yazdıklarınız bizim için değerlidir ve okuyup ilgilenmekten zevk alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizi şöyle alalım.
 
Nüfus İşlemleri
  Sizde ailemize dahil olmak isteyebilirsiniz. Öncelikle yukarıdaki yazıları okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyoruz, çalışma sistemimiz ve ailemiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için msn adresimizi kullanabilirsiniz. Eğer ailemize katılmak istediğinizden eminseniz o zaman sizi şöyle alalım...
 
©2007 WebMerkezi